Dbamy o Twoją prywatność

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej „RODO”.By Katie sukienki

Sukienki By Katie sprawią, że ważny dzień w życiu każdej kobiety jest naprawdę wyjątkowy!

Czy to Twój pierwszy dorosły bal, czyli studniówka, czy wzruszające wesele ukochanej córki, karnawałowa impreza w pracy, czy chrzciny, niepowtarzalna kreacja jest poszukiwana! Niezależnie od tego, jaka okazja Cię czeka czy jest to istotny moment w karierze, czy po prostu nowy początek czegoś pięknego - dobrze jest mieć odpowiednią sukienkę! 

Sukienki by Katie

Sukienki na wesele By Katie

Koronkowe sukienki na wesele sprawdzą się na letnich przyjęciach w ogrodzie. Wystarczy połączyć je z torebką kopertówką i sandałkami na obcasie. Długie suknie z satyny lub tiulu będą robić wrażenie na pozostałych gościach uroczystości! Sukienki na wesele z falbanami w hiszpańskim stylu nosimy z ozdobnymi kolczykami i butami na obcasie. 

Sukienki koktajlowe By Katie

Sukienki koktajlowe mają długość do kolan lub lekko za kolana - nosimy je nie tylko jako sukienki na wesele, ale też na chrzty, rocznice ślubu i bale firmowe. Mała czarna sukienka z rękawkami lub na ramiączkach to idealna kreacja na bal maturalny. 

Sukienki na studniówkę

Odsłonięte ramiona i podkreślająca sylwetkę sukienka tuba, a może długa balowa suknia z tiulu? By Katie to elegenackie sukienki na studniówkę. Dobierz do nich pasujący płaszcz i szpilki. Sukienki na studniówkę to też maxi z rozcięciem i asymetryczne kreacje.

Sukienki By Katie szyjemy ręcznie w duchu fair trade w polskich szwalniach.

Dobierz ulubione dodatki i olśniewaj wszystkich nosząc sukienki By Katie!