Dbamy o Twoją prywaność

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej „RODO”.#htmlcaption4

Filtruj według

.

Suknie ślubne

Suknie ślubne - najważniejsza rzecz dla każdej panny młodej! Długie suknie ślubne z trenem, ozdobione cekinami lub misternymi haftami czy z koronką sprawią, że to będzie najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. Odważne panny młode mogą wybrać suknie ślubne z odkrytymi plecami, a fanki minimalizmu - skromne satynowe suknie ślubne.

Active filters

Suknia ślubna Joy
1 390,00 zł
Suknia ślubna Joeline
1 790,00 zł
Komplet ślubny
699,00 zł

Suknia ślubna Boho By Katie to połączenie koronkowego topu z długim rękawem i długiej, lejącej spódnicy z organzy.

Jeśli marzy Ci się ślub w klimacie boho - ta kreacja jest dla Ciebie!

1 390,00 zł

Suknia ślubna Joy by Katie - W tej kreacji będziesz lśniła w najważniejszym dniu swojego życia! Lekko prześwitujący top cały ze zdobionych, kwiatowych aplikacji, a tiul miękko układający się w krój typu princess - to składniki idealnej sukni ślubnej!

1 790,00 zł

Suknia ślubna Joeline by Katie - stworzona specjalnie z myślą o Pannie Młodej, która marzy o klasycznej sukni lecz w zupełnie nieszablonowym wydaniu! Siateczkowy top ręcznie ozdobiony kwiatowymi aplikacjami 3D, które znajdują się również na miękkim tiulowym dole. Będziesz wyglądać zjawiskowo!

699,00 zł

Komplet ślubny by Katie - składa się z trzech części. Top i mini spódnica z koronki wyglądają szykownie i elegancko. Natomiast dopinana satynowa spódnica dodaje klasy. Kreacja idealna i wielofunkcyjna!